Uutiset


08.12.2017

Master pakettiautot nopeaan toimitukseen

RENAULT TRUCKS MASTER

Ammattiajojen tehokas työkalu, nyt nopeaan toimitukseen!

Kysy lisää lähimmältä jälleenmyyjältäsi:

Volvo Truck Center Vantaa, Mika Saari, puh. 040 543 4869
mika.saari@renault-trucks.com

Volvo Truck Center Tampere, Juha Mattila, puh. 040 543 4866
juha.mattila@renault-trucks.com

Volvo Truck Center Turku, Ossi Hänninen, puh. 040 310 4660
ossi.hanninen@renault-trucks.com

Wetteri Power Oy, Oulu, Arto Matinlassi, puh. 050 304 5000
arto.matinlassi@wetteri.fi

Auto-Kilta Trucks, Lappeenranta, Sami Saari, puh. 040 778 3983
sami.saari@auto-kilta.fi

Raskaspari Oy, Kouvola, Kimmo Hovilainen, puh. 0400 552 743
kimmo.hovilainen@raskaspari.fi

Käyttöauto Oy, Seinäjoki, Kimmo Peura, puh. 050 3100 800
kimmo.peura@kayttoauto.fi

Käyttöauto Oy, Vaasa ja Närpiö, Kjell Finne, puh. 050 5617 846
kjell.finne@kayttoauto.fi

 

AMMATTILAISTEN TARPEISIIN RÄÄTÄLÖITY
- Kustannustehokkaat ja kattava huoltopalvelut laajoin aukioloin, myös iltaisin ja viikonloppuisin, Volvo Group Trucks verkostosta kautta maan

- Auton varustelut räätälöidysti juuri sinun kuljetustehtävääsi

- Rahoituspalvelut

- Start & Drive huolto- ja korjaussopimus antaa mielenrauhaa

- Maksuton 24/7 palvelupuhelin ja tiepalvelu