Yhteystiedot

Off

RENAULT TRUCKS KUORMA- JA PAKETTIAUTOJEN MYYNTI JA HUOLTO VOLVO -TOIMIPISTEISSÄ KAUTTA MAAN

Renault Trucks kuorma- ja pakettiautoja myy ja huoltaa:

S-posti: info.fi@renault-trucks.com Volvo Truck Center -toimipisteet:

Volvo Truck Center kotisivut Volvo Truck Center vaihde puh: 010 655 4000 Volvo Truck Center huollon ajanvaraus puh: 010 655 566 

RENAULT TRUCKS KUORMA- JA PAKETTIAUTOMYYNTI, VOLVO TRUCK CENTER -toimipisteissä:

Mika Saari, Volvo Truck Center Vantaa, p. 040 543 4869

Myyntialue: Etelä-Suomi

mika.saari@renault-trucks.com

Ilkka Lehtikallio, Volvo Truck Center Vantaa, p. 050 409 3263

Myyntialue: Etelä-Suomi

ilkka.lehtikallio@renault-trucks.com

 

Arto Matinlassi, Volvo Truck Center Tampere, p. 010 655 4005

Myyntialue: Tampere, Lahti, Jyväskylä

arto.matinlassi@renault-trucks.com

Ossi Hänninen, Volvo Truck Center Turku, p. 050 310 4660

Myyntialue: Länsi-Suomi

ossi.hanninen@renault-trucks.com

Sami Krühn, Volvo Truck Center Kuopio, p. 010 655 6742

Myyntialue: Kuopio, Iisalmi, Joensuu, Itä-Suomi

sami.kruhn@renault-trucks.com

 

Renault Trucks Master pakettiautoja / hyötyajoneuvoja myyvät Renault Trucks myyjien lisäksi myös Volvo Trucks kuorma-automyyjät kautta maan.

 

Wetteri Power Oy

Markus Hyry, Wetteri Power Oulu, puh. 041 730 9006

markus.hyry@wetteri.fi

 

Wetteri Power kotisivut

Auto-Kilta Trucks Oy Lappeenranta, Savonlinna

Sami Saari, Auto-Kilta Trucks Lappeenranta, p. 040 778 3983

sami.saari@auto-kilta.fi  

Auto-Kilta Trucks kotisivut  

Käyttöauto Trucks Oy

Kimmo Peura, Käyttöauto Trucks Seinäjoki, p. 050 3100 800

kimmo.peura@kayttoauto.fi Kari Mäkiranta, Käyttöauto Trucks Seinäjoki, p. 0500 364 184

kari.makiranta@kayttoauto.fi Kjell Finne, Käyttöauto Trucks Vaasa ja Närpiö, p. 050 5617 846

kjell.finne@kayttoauto.fi

Käyttöauto Trucks kotisivut

 

Raskaspari Oy

Kimmo Hovilainen, Raskaspari Kouvola, p. 0400 552 743

Myynti: Kouvolan ja Kotkan alueet

kimmo.hovilainen@raskaspari.fi

Raskaspari kotisivut

Ota yhteyttä

Hyväksyn, että tämän lomakkeen lähettämisen yhteydessä Renault Trucks tallentaa ja säilyttää henkilötietojani niin kauan kuin tarvitaan annettujen tietojen arvioimiseksi ja voidakseen ottaa minuun yhteyttä tästä aiheesta. Tietoni voidaan siirtää myös Renault Trucks -kumppaneille ja jakelijoille, jotka pystyvät vastaamaan kysymykseeni.
6 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.