Uutiset


30.10.2018

Jakelu-Master: Täysin varusteltu tehdasvalmis jakeluauto

Kattavasti varusteltu B-kortilla ajettava pakettiauto. Katso esite tästä

Renault Trucks Master -pakettiautoja nopeaan toimitukseen ja ammattiajoon. Ole yhteydessä paikalliseen jälleenmyyjääsi ja sovi koeajosta:

Volvo Truck Center Vantaa, Mika Saari, puh. 040 543 4869
mika.saari@renault-trucks.com

Volvo Truck Center Vantaa, Ilkka Lehtikallio, puh. 050 4093263
ilkka.lehtikallio@renault-trucks.com

Volvo Truck Center Tampere, Juha Mattila, puh. 040 543 4866
juha.mattila@renault-trucks.com

Volvo Truck Center Turku, Ossi Hänninen, puh. 040 310 4660
ossi.hanninen@renault-trucks.com

Wetteri Power Oy, Oulu, Arto Matinlassi, puh. 050 304 5000
arto.matinlassi@wetteri.fi

Auto-Kilta Trucks, Lappeenranta, Sami Saari, puh. 040 778 3983
sami.saari@auto-kilta.fi

Raskaspari Oy, Kouvola, Kimmo Hovilainen, puh. 0400 552 743
kimmo.hovilainen@raskaspari.fi

Käyttöauto Oy, Seinäjoki, Kari Mäkiranta, puh. 044 7955 330
kari.makiranta@kayttoauto.fi

Käyttöauto Oy, Seinäjoki, Kimmo Peura, puh. 050 3100 800
kimmo.peura@kayttoauto.fi

Käyttöauto Oy, Vaasa ja Närpiö, Kjell Finne, puh. 050 5617 846
kjell.finne@kayttoauto.fi


Yhteistyössä: NEK OY, Närpiön Erikoisvaunut, ks. myös: www.nek.fi